lezno_ogrod
 

Któż z Państwa nie pragnąłby znaleźć się w mazurskim domu, który kojarzy się ze staropolską gościnnością, ciepłą, domową atmosferą, wspaniałą kuchnią, wszystkim tym, co zawiera określenie „stare dobre czasy”. Uroczysko Leźno to luksusowy kompleks składający się z drewnianego domu, ogrodu i 7 stawów.

Nie traficie tam Państwo bezpośrednio z głównej drogi, gdyż pomimo jej bliskości, trzeba się najpierw zanurzyć w malownicze mazurskie krajobrazy, wjechać na bezdroża prowadzące przez  zniewalająco piękne stawiska. Tam, z dala od zgiełku i przytłaczającej cywilizacji, znajdziecie intymną oazę spokoju i wytchnienia.

Kameralne Uroczysko Leźno to stylowy dom położony na 8 hektarowej posesji. Z jego okien rozpościera się kojący widok na sad pełen starych odmian jabłoni, polanę, na której często goszczą sarny oraz stawy pełne ryb i wodnego ptactwa.

Nasz luksusowy dom na Mazurach jest drewnianą chatą z dużym tarasem. Jest niezwykle kunsztownie wykończony i komfortowo wyposażony w stylowe meble, lampy i obrazy.

Uroczysko Leźno położone jest na bardzo malowniczym terenie, w całości otoczone jest lasem. Okoliczne bory stanowią siedlisko dla wielu rzadkich i chronionych gatunków roślin, zwierząt i grzybów. Znakomite położenie posiadłości na terenie Górznieńsko – Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego gwarantuje kameralność i intymność.

To co wyróżnia nasz mazurski dom do wynajęcia, dodaje mu smaku, stylu i dużej klasy to pięknie odrestaurowane meble z dawnych epok, użycie różnorodnych gatunków drzewa, zwłaszcza lokalnego, pięknego, czerwonego modrzewia, czerwona, ceramiczna dachówka na podłodze saloniku kuchennego, drzwi z oryginalnym szkłem witrażowym, piec z zabytkowych kafli oraz mistrzowsko kute detale.    

W tym wyjątkowym domu, w otoczeniu czarującego, intymnego, zniewalającego krajobrazu, każdy odnajdzie spokój i wytchnienie. Gwarantujemy doskonały wypoczynek o każdej porze roku. Latem można zażywać słońca, jesienią cieszyć oczy oszałamiającymi barwami przyrody i szukać grzybów. Zima jest doskonałą porą do zabaw na śniegu, jazdy na łyżwach, czy w kuligu. Wiosną nie ma przyjemniejszej rzeczy, niż spacerowanie i oddychanie świeżością budzącej się do życia przyrody. O każdej porze roku można spędzać romantyczne wieczory przy kominku lub podziwiać wschody i zachody słońca nad stawami.

Dom jest oddalony o ok. 15 km od Trzcin Resort, z którego infrastruktury można skorzystać (posiłki, rekreacja, serwis).

 

Print Friendly, PDF & Email